skip navigation

3v3

Please note if you signed up individually and your name is not listed, please contact Laura Tomassetti or Steve Martins 847-558-9199 as soon as possible. Teams are listed at bottom of the page.

Players on teams subject to change at the discretion of the hockey director. 

Colored pennies will be given out at first game should teams not have jerseys.

3v3 GAME SCHEDULE

JUNE 15 
5:30pm 
SQUIRT Team Black vs SQUIRT Team Yellow 

6:40pm 
PEEWEE Team Blue vs PEEWEE Team Yellow 

7:50pm
BANTAM Team Black vs BANTAM Team Yellow 

9:00pm
MIDGET Team Carr vs MIDGET Team Yellow

JUNE 20
5:30pm  
SQUIRT Team YELLOW  vs SQUIRT Team BLUE  

6:40pm 
PEEWEE Team SAJDAK vs SQUIRT Team BLUE  

7:50pm 
BANTAM Team YELLOW vs BANTAM Team BLUE  

9:00pm 
MIDGET Team CIELAK vs MIDGET Team Yellow

JUNE 22
5:30pm  
SQUIRT Team Black vs SQUIRT Team Green  

6:40pm 
PEEWEE  Team BLUE vs PEEWEE  Team YELLOW 

7:50pm
BANTAM Team Black vs BANTAM Team Green

9:00pm
MIDGET Team CARR vs MIDGET Team Green

JUNE 27
5:30pm  
SQUIRT Team YELLOW vs SQUIRT Team GREEN

6:40pm 
PEEWEE  Team SAJDAK vs PEEWEE  Team YELLOW 

7:50pm
BANTAM Team Yellow vs BANTAM Team Green  

9:00pm
MIDGET Team Yellow vs MIDGET Team Green

JUNE 29
5:30pm  
SQUIRT Team Black vs SQUIRT Team Blue   

6:40pm 
PEEWEE  Team SAJDAK vs PEEWEE  Team BLUE 

7:50pm
BANTAM Team Black vs BANTAM Team Blue   

9:00pm
MIDGET Team CEILAK vs MIDGET Team CARR

 

JULY 11
5:30pm  
SQUIRT Team Black vs SQUIRT Team Yellow 

6:40pm 
PEEWEE  Team SAJDAK vs PEEWEE  Team YELLOW 

7:50pm
BANTAM Team Black vs BANTAM Team Yellow 

9:00pm
MIDGET Team CARR vs MIDGET Team YELLOW

JULY 13
5:30pm  
SQUIRT Team Green  vs SQUIRT Team Blue 

6:40pm 
PEEWEE  Team BLUE vs PEEWEE  Team YELLOW 

7:50pm
BANTAM Team Green  vs BANTAM Team Blue 

9:00pm
MIDGET Team CEILAK vs MIDGET Team GREEN

JULY 18
5:30pm  
SQUIRT Team Black vs SQUIRT Team Green 

6:40pm 
PEEWEE  Team SAJDAK vs PEEWEE  Team BLUE 

7:50pm
BANTAM Team Black vs BANTAM Team Green 

9:00pm
MIDGET Team GREEN vs MIDGET Team CARR

JULY 20
5:30pm  
SQUIRT Team Blue vs SQUIRT Team Yellow 

6:40pm ———-

7:50pm
BANTAM Team Blue vs BANTAM Team Yellow 

9:00pm
MIDGET Team CEILAK vs MIDGET Team YELLOW

JULY 25
5:30pm  
SQUIRT Team Black vs SQUIRT Team Blue  

6:40pm 
PEEWEE  Team SAJDAK vs PEEWEE  Team YELLOW 

7:50pm
BANTAM Team Black vs BANTAM Team Blue  

9:00pm
MIDGET Team CEILAK vs MIDGET Team CARR 

JULY 27
5:30pm  
SQUIRT Team Green  vs SQUIRT Team Yellow 

6:40pm 
PEEWEE  Team SAJDAK vs PEEWEE  Team BLUE 

7:50pm
BANTAM Team Green  vs BANTAM Team Yellow 

9:00pm
MIDGET Team GREEN vs MIDGET Team YELLOW

AUGUST 1
5:30pm 
SQUIRT Team Green  vs SQUIRT Team Blue  

6:40pm 
PEEWEE  Team SAJDAK vs PEEWEE  Team YELLOW 

7:50pm
BANTAM Team Green  vs BANTAM Team Blue  

9:00pm
MIDGET Team CEILAK vs MIDGET Team GREEN 
 

AUGUST 3
5:30pm  
SQUIRT Team Black vs SQUIRT Team Yellow 

6:40pm 
PEEWEE  Team BLUE vs PEEWEE  Team YELLOW 

7:50pm
BANTAM Team Black vs BANTAM Team Yellow 

9:00pm
MIDGET Team YELLOW vs MIDGET Team CARR

AUGUST 8
5:30pm  
SQUIRT Team Green  vs SQUIRT Team Blue  

6:40pm 
PEEWEE 2nd vs 3rd place semi final 

7:50pm
BANTAM Team Green  vs BANTAM Team Blue  

9:00pm
MIDGET Team CEILAK vs MIDGET Team GREEN 

AUGUST 10
5:30pm 
SQUIRT Championship game 1st place vs 2nd 

6:40pm 
PEEWEE Championship game 1st place vs winner of semi- final 

7:50pm
BANTAM Championship game 1st place vs 2nd place 

9:00pm
MIDGET Championship game 1st place vs 2nd place 

TEAMS

SQUIRT TEAMS

SQUIRT Team Black 
MARSH
MILLER
BARKER
Bridges
Carvalho

SQUIRT Team Yellow 
Christophersen 
SCHMIDT
WHITAKER
Angelos
KEARNS 
MELUS

SQUIRT Team Green 
MACCHIA
BRUSH
Trudeau
Casey
WILSON
GIERACH

SQUIRT Team Blue 
FIGAS J 
FIGAS T 
Brierley
Fruhauff M 
Fruhauff B 

PEE WEE TEAMS

PEEWEE TEAM SAJDAK 

PEEWEE TEAM YELLOW 
SARICA
Trivellini 
VICARI 
PULS 
Lombard 
WILLIAMS
Wooley (g)

PEEWEE TEAM BLUE 
BENDER
MURPHY 
BLATTI
PATTERSON 
Tomassetti

BANTAM TEAMS

BANTAM Team Black 
WAGLER
DROLSHAGEN
Hiles 
MAGEL 
Cielak
SWEDBERG 
ORLOS 
CICHON 

BANTAM Team Yellow 
LAPORTA
Bidas
CHAVOUS 
WALKER 
Schwanke
WINKIEL
CHARTIER 
Reilly

BANTAM Team Green 
PASIEKA
Wdziekonski
OLSAK 
Guzman
ORI
KNIGGE
KAPPLE

BANTAM Team Blue 
MANZELLA
PIEMONTE
THOMPSON
PATTERSON
OCONNELL
REZENDES
HUEY
LONERGAN

MIDGET TEAMS

MIDGET Team “Snowmen” (CARR)

MIDGET Team“ Screaming Squirrels” (Cielak)

MIDGET Team “Cake Eaters” (GREEN)

Midget Team Yellow 
NOVAK 
SCHMITT 
Lavris 
Galvan 
TAPIO 
Trax
Maher
YOUNG 
Legenza
MAHER (g)